хірург Малиновский Андрій Володимирович відуки Одеса
врач Малиновский Андрій Володимирович відуки Одеса
Одеса хірург Малиновский Андрій Володимирович відгуки
Одеса відгуки про Малиновского Андрія Володимировича доктор
відгуки про хірурга Малиновский Андрій Володимирович в Одесі

ПРОВОДИМО ОПЕРАЦІЇ

КОРОТКО ПРО ЗАХВОРЮВАННЯ ТА ОПЕРАЦІЇ

Жовчокам'яна хвороба
Пухлини органів черевної порожнини
Грижі стравохідного отвору діафрагми
Грижі живота
Колоноскопія і пухлини товстої кишки
Ожиріння

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Сучасне обладнання

В нашій операційній є комплекс сучасної високотехнологічної апаратури, що дозволяє виконувати оперативні втручання будь-якої складності

Академічний підхід

У нашій клініці виконуються сучасні операції, які науково обгрунтовані і впроваджені завдяки постійному навчанню співробітників в провідних вітчизняних та зарубіжних клініках

Одужання - основна мета

Наша мета - це повне одужання і швидка реабілітація, відсутність ускладнень і надання допомоги в незалежності від матеріального становища пацієнта

Післяопераційний моніторинг

Не меньше важливим для пацієнта є період після операції. Ми забезпечуємо увагу і догляд пацієнтам, проводимо ретельний моніторинг протягом цього часу

НАШІ ТЕХНОЛОГІЇ

Сучасна лапароскопія в Одесі Сучасна лапароскопія

Сучасні лапароскопічні стійки забезпечують високоякісне зображення, забезпечені системою ICG-флюоресценції, відеохоледохоскопами, електрохірургічними блоками і іншими блоками, а також оптикою і інструментами для виконання всіх видів операцій. Завдяки цьому 80% операцій в клініці виконується лапароскопічно.

3D Тривимірна лапароскопія в Одесі Тривимірна лапароскопія

Тривимірна лапароскопія створює високоякісне об'ємне зображення, що дозволяє прискорити і поліпшити якість складних операцій, таких як пластика гриж стравохідного отвору діафрагми і передньої черевної стінки, резекції шлунку і товстої кишки. Технологія значно розширює можливості традиційної лапароскопії.

Гнучка відеоендоскопія в Одесі Гнучка відеоендоскопія

Сучасні відеоендоскопи створюють зображення формату FullHD, що в поєднанні з функцією NBI, а також ендоУЗД, дозволяє діагностувати ранній рак та іншу патологію. Розширений набір інструментів дозволяє виконувати весь спектр сучасних ендоскопічних операцій, замінюючи традиційні операції.

Універсальний електрохірургічний апарат в Одесі Просунута енергія

Універсальний електрохірургічний апарат з аргоновой приставкою і системою евакуації диму розрахований на всі види лапароскопічних, ендоскопічних і відкритих операцій. Ультразвукові апарати забезпечують швидкий перетин тканин при лапароскопії та резекції печінки з мінімальною крововтратою.

Мінілапароскопія в Одесі Мінілапароскопія

У клініці розроблений ряд операцій за допомогою 3-мм інструментів. Це дає не тільки відмінний косметичний ефект, але і відсутність болю після операції, завдяки чому пацієнтів можна виписати вже на наступний день після операції («хірургія одного дня»).

операції хірург Одеса Якісний репроцессінг і стерилізація

У клініці є можливість комплексної високоякісної обробки ендоскопів та інструментів: ультразвукова мийка, машина для репроцессінга гнучких ендоскопів та сучасні програмовані автоклави. Це гарантує пацієнта від зараження різними інфекціями.


ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

НАШІ ФАХІВЦІ

Малиновський Андрій Володимирович хірург Малиновський Андрій Володимирович Одеса

Провідний хірург відділення, професор кафедри хірургії № 3 Одеського національного медичного університету, доктор медичних наук, хірург вищої категорії, онкохірург, ендоскопіст.
Член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів (EAES) і Європейської асоціації гастроінтестинальних ендоскопістів (ESGE), учасник міжнародних стажувань по лапароскопічній хірургії (Ізраїль, Німеччина, Румунія, Чехія) і більше 20 міжнародних конгресів, автор понад 150 наукових праць.

Гуцулюк Віталій Григорович врач хірург в Одесі

Консультант клініки у напрямку гнучкої ендоскопії, лікар-ендоскопіст вищої категорії.
Завідувач відділенням ендоскопії міської клінічної лікарні №10 м.Одеси, учасник міжнародних та національних конгресів з гнучкої ендоскопії, хірургії та онкології.

Кирилова Олександра Федорівна ендоскопія, колоноскопія Одесса хірург в Одесі

Асистент кафедри хірургії № 3 Одеського національного медичного університету, лікар-хірург.

Бурсанов Ренат Васильович колоноскопія в Одесі

Асистент кафедри хірургії № 3 Одеського національного медичного університету, лікар-хірург, лікар ультразвукової діагностики.

Омельянюк Даниил Валерьевич эндоскопия Одесса

Асистент кафедри хірургії № 3 Одеського національного медичного університету, лікар-хірург.

Вощенко Катерина Сергіївна хирургия г. Одесса

Асистент кафедри хірургії № 3 Одеського національного медичного університету, лікар-хірург.


КОНТАКТИКонсультації проводяться тільки за попереднім записом!
телефон эндоскопической хирургии(050) 33-44-007 Одесса телефон хирургии(067) 33-44-007 Ви можете записатися через Viber або за допомогою форми зв'язку.


У термінових і складних випадках телефонуйте на особистий номер
(066) 326-90-40  - професор Малиновський Андрій Володимирович.


Багатопрофільний медичний центр, Одеса, вул. Пастера, 9, II хірургічний корпус (вхід з вулиці Пастера), I поверх, відділення ендоскопічної та онкологічної хірургії

ФОРМА ЗВ'ЯЗКУ


ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Для запису на консультацію залиште свій номер. Ми Вам зателефонуємо при першій нагоді.