ВІДГУКИ

відгуки про хірурга Малиновский Андрій Володимирович в Одесі

Хочу висловити свою величезну подяку Андрію Володимировичу Малиновському за неодноразову лікарську допомогу і якісне лікування. Дякую Вам за вашу чуйність і безкорисливість ... Як каже мій чоловік: "Треба мати в жітті щастя, щоб найти доброго лікаря" - а тим більше в наш нелегкий час з усіма перешкодами. Тому я нескінченно залишаюся Вам вдячна!

( Марина С. 10.09.2020 )
реальні відгуки про хірурга Малиновского Андрія Володимировича в Одесі

Хочу сказати велике спасибі Малиновському Андрію Володимировичу і всій його команді за операцію - грижа стравоходу. Лікарі хороші фахівці, дуже уважно ставляться до своїх пацієнтів, а також велике спасибі Галімону Михайлу Михайловичу!

( Анна В. 10.09.2020 )
відгуки хірург Малиновский Андрій Володимирович в Одесі

Хочу подякувати професора, Малиновського Андрія Володимировича, за успішно проведену лапароскопічну операцію, діагноз - грижа стравоходу. Грижа була складна, але доктор і його чітко організована команда впоралися з операцією просто на ура, і в післяопераційний період була приємно здивована чуйністю і увагою професора і його колег. Відновилася швидко, відчуваю себе відмінно, практично не видно слідів хірургічного втручання на шкірі. Результатом дуже задоволена, і фізичним, і косметичним. Бажаю Андрію Володимировичу особисто і його класній команді здоров'я, успіхів і процвітання. Спасибі Вам, за те-що ви є!

( Ала К. 26.08.2020 )
відгуки про хірурга Малиновский Андрій Володимирович Одеса

Хочу висловити величезну подяку професору Андрію Володимировичу Малиновському і його команді - анестезіологу В.С. Зюзько, лікарям М.М. Галімону і В.В. Іщенко, старшій медсестрі Тетяні Рожковій - за їх професіоналізм, увагу і трепетне ставлення до пацієнтів. Швидко і кваліфіковано мені був поставлений діагноз - камені в жовчному міхурі. Операція проведена просто чудово. Завдяки вмінню, досвіду і, найголовніше, золотим рукам Андрія Володимировича, я знову здорова і швидко відновлююся. Окреме дякую анестезіологу за легку руку і віртуозну установку підключичного катетера. Дуже приємно, що молоді лікарі так високо кваліфіковані та по-справжньому люблять свою справу. Старша медсестра відділення, Тетяна, величезне спасибі Вам за ювелірну роботу! Андрій Володимирович, не втомлюся дякувати Вам за мою маму, яку Ви не так давно фактично витягли з того світу, а тепер зробили здоровою і мене!)

( Марина Г. 24.09.2020 )
відгуки про хірурга Малиновский Андрій Володимирович Одеса

Велике Дякую доктору Малиновському Андрію Володимировичу, за те, що не дивлячись на пандемію і обмежену можливість робити операції, він все-таки взявся за мою маму. Ніколи не бачила таких самовідданих лікарів. В 7 ранку - і Андрій Володимирович і Михайло Михайлович уже в палаті, в 23.00 - вони ще в палаті, вихідних днів не існує. І Галімон Михайло Михайлович і Малиновський Андрій Володимирович - це лікарі від Бога, вони живуть своєю професією. Операція пройшла легко, незважаючи на те, що мамі 72 роки, і дуже складний випадок. Окремо хочу подякувати анестезіолога Володимира Зюзько. Окремо хотіла б сказати, що незважаючи на те, що команда Малиновського була в гостях у Першій хірургії, де їм виділили мало палат і одну операційну на кілька годин в день, вони дуже гідно прийняли цю можливість і постаралися допомогти максимальній кількості своїх пацієнтів. Знаючи ситуацію з лікарями і лікарнями на сьогоднішній день, я рекомендую звертатися виключно до Малиновського Андрія Володимировича та до його дуже професійної команди. Ви ні на одну хвилину не пошкодуєте і отримаєте висококваліфіковану допомогу і дуже багато щирої уваги. Щоб ні в кого не виникало питань по щирості залишеного відкликання, можете сміливо мене набирати і питати: 0504967669 Анна, і моя мама 0663888134 Любов Анатоліївна. Я дуже вдячна Вам Андрій Володимирович І Михайло Михайлович, за те, що Ви є і допомагаєте людям. Здоров'я Вам і Вашим близьким, і все-таки трохи більше вільного часу для Ваших родин.

( Анна К. 13.09.2020 )
відгуки про врача Малиновский Андрій Володимирович Одеса

Хочу сказати велике спасибі Андрію Володимировичу та Михайлу Михайловичу. Це моя друга операція у професора. Перша операція з видалення каменів жовчного міхура була в 2017 році. На 4 день я була вдома і до сих пір відчуваю себе прекрасно. Друга операція була 16.07.2020 баріатрична. На сьогодні пройшло 45 днів, я схудла на 18 кг. Всі ранки зажили, немає ніякого дискомфорту, тільки легкість і полегшення. Велике спасибі всій бригаді лікарів, а особливо Андрію Володимировичу за золоті руки. Раджу всім звертатися.

( Інна Р. 26.08.2020 )
відгуки про лікаря Малиновский Андрій Володимирович Одеса

Добрий день, хочу подякувати доктора Малиновського Андрія Володимировича та всю його команду за професіоналізм, турботу, чуйність і щедрість. У Вас золоті руки і палаюче серце.
Рекомендую звертатися за допомогою.

( Людмила )
відгуки про лікаря хірурга Малиновского Андрія місто Одеса

Звернувся в клініку з діагнозом грижа стравоходу, була проведена операція з видалення грижі стравоходу з подальшою фундоплікаціей. Оперував Малиновський Андрій Володимирович - велетень вітчизняної медицини, блискучий фахівець і приємний в усіх відношеннях людина! Також хочу відзначити чудового лікаря Бадіона Сергія Юрійовича - дуже уважна і чуйна людина! Ставлення медперсоналу до пацієнта на високому рівні, що в наш час, на жаль, рідкість!

( Денис )
відгуки про лікаря хірурга Малиновского Андрія місто Одеса

Я дуже вдячна лікарям професіоналам з великої літери Малиновському Андрію Володимировичу і Галімон Михайлу Михайловичу за успішно поведённую мені операцію з видалення жовчного міхура 23.09.2019г. Вони не просто професіонали, вони фанати своєї справи! І вся команда лікарів, медсестер, молодших медсестер - працює в унісон. Тут присутні не тільки професіоналізм, але і людський фактор, що головне в цій професії. Всій команді низький уклін і здоров'я! Так тримати!

( Світлана )
відгуки реальних пацієнтів про лікаря хірурга Малиновского Андрія місто Одеса

Прекрасна, чітка організація роботи всього персоналу. Висококваліфіковані фахівці, відповідальне ставлення до лікарського обов'язку, доброзичливе, чуйне ставлення до пацієнтів з дня надходження в клініку і до виписки!

( Віктор )
відгуки реальних пацієнтів про хірурга Малиновского Андрія в Одесі

Хочу висловити подяку за високий професіоналізм і лояльне, людське ставлення до пацієнтів. 28 серпня провели операцію з видалення жовчного міхура, а сьогодні ми вже забрали її додому в гарному самопочутті. Велике спасибі операційної команді: Андрію Володимировичу Малиновському, Галімону Михайлу Михайловичу, а також мед.сестричкам і санітарочкам.

( Інна )
відгуки про лікаря хірурга Малиновский Андрій Одеса

8-го січня 2020 року переніс лапароскопічну операцію (пахова грижа), оперував професор Малиновський А.В. Операція пройшла успішно, грижа була правостороння, але з лівого боку виявилася схильність і теж було прооперовано (я так просив доктора перед операцією). Процес загоєння і відновлення проходив і проходить нормально, без ускладнень. Виписали через день, догляд в стаціонарі був на належному рівні. Хочу подякувати Андрія Володимировича за професіоналізм і відданість своїй справі. Також подяка лікарям і персоналу з його команди. Перед цим я був на прийомах у інших лікарів. Один, лікар міської поліклініки, сказав, що робить операції в кабінеті і після цього я вирушаю додому..? Інший, з комерційної клініки, запропонував їхати до Києва на операцію і сказав, що до вечора, в той же день, я зможу виїхати до Одеси. В іншій клініці стільки нарахували, що пропало всяке бажання. Тут, і операція і післяопераційний догляд на високому рівні, Дякую!

( Микола )
відгуки хірург Малиновский Андрій в Одесі

Мені говорили що у Андрій Володимировича Малиновського всі операції успішні. Тепер і я так кажу, зі 100% упевненістю, так як особисто побувала у нього на операційному столі і бачила всіх вдячних пацієнтів після операцій у професора Малиновського. Лікар від Бога, скільки знань, співчуття у професора ... Він реально хоче допомогти людям: підтримує, контролює, консультує. У мене була лапороскопічна операція з видалення жовчного міхура з каменями (19.12.2019). Через кілька днів мене з лікарні було виписано у відмінному самопочутті. Сьогодні рівно місяць після операції - у мене все відмінно! Пригадую щодня з вдячністю за професіоналізм доктора Малиновського Андрія Володимировича! Також відзначу лікарів, які уважно поставилися до моїх супутнім хвороб, так як маю інвалідність 1 групи.

( Ірина )
відгуки Малиновский Андрій хірург в Одесі

Дуже важливо, що головним пріоритетом є турбота про здоров'я людини-пацієнта. Суттєвим є і те, що впровадження нових технологій передової практики доручено вирішувати молодим енергійним фахівцям. Кафедра роботизованої і ендоскопічної хірургії створена тільки в 2017р., а завідувач кафедри Андрія Володимировича Малиновського знають лікарі багатьох лікувальних установ. При виборі клініки для хірургічної операції ми керувалися наполегливими порадами сімейного лікаря, профільних лікарів 20-й поліклініки. І ми не помилилися у виборі. Велике дякую Вам, Андрій Володимирович, вашому колективу кафедри, анестезіології, молодшому медичному персоналу за кваліфіковану роботу. Я і моя сім'я будемо всіляко популяризувати ваш досвід, доброту і чуйне ставлення до пацієнтів. Бажаємо Вам і всьому колективу здоров'я і творчих успіхів у вашій нелегкій, але такій необхідній, благородній праці.

( Денис )
відгуки Малиновский Андрій хірург Одеса

Оперував пахову грижу по лапароскопічному методу, враження тільки позитивні. Величезне спасибі Малиновському А.В. за блискучий розум і золоті руки і Бадіону С.Ю. за гарний прийом, постійний контроль і доступне пояснення всіх нюансів. Бажаю вашій команді процвітати, розвиватися і далі допомагати нужденним і спасти життя!

( Сергій )
ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ

Кафедру реорганізовано та її сторінку на Google картах закрито. Нові відгуки додаються лише на нову сторінку Відділення.

ДОДАТИ СВІЙ ВІДГУК
в Google
відгуки хірург Малиновский Андрій Одеса