УЗД органів черевної порожнини

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини є базовим дослідженням, з якого починається обстеження пацієнтів із будь-якими скаргами з боку живота або системи травлення. При виконанні УЗД органів черевної порожнини зазвичай виконується дослідження органів сечостатевої системи. Сучасні ультразвукові апарати і методики дозволяють не тільки діагностувати основну патологію органів черевної порожнини, але і виконати наступні операції: біопсію печінки, дренування рідинних скупчень і абсцесів у черевній порожнині, дренування кіст і абсцесів печінки, дренування псевдокіст піджел; евакуація асциту.

УЗД органів черевної порожнини показано при наступних симптомах: болі в правому підребер’ї, болі вгорі живота, тяжкість і дискомфорт у животі, нудота, блювота, гіркота в роті, відрижка, здуття живота, пальпується пухлиноподібна освіта в черевній області біль у попереку, біль унизу живота, жовтяниця.

УЗД органів черевної порожнини показано для діагностики захворювань: жовчо-кам’яна хвороба, хронічний калькульозний холецистит, гострий холецистит, поліпоз жовчного міхура, гострий панкреатит, хронічний панкреатит, пухлина печінки, кіста печінки, абсцес жовчних проток, пухлина підшлункової залози, псевдокіста підшлункової залози, спленомегалія, обстеження при пухлинах стравоходу, шлунка, товстої та прямої кишки, гострий живіт (підозра на кишкову непрохідність, апендицит, перфорацію порожнього органу та ін).

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ